ده فرنگ

سوالات متداول

از طریق راه های ارتباطی موجود و یا تکمیل فرم درخواست مشاوره در سایت اقدام کنید تا مشاوره لازم را دریافت نمایید.

دوره ی خصوصی:

هر کتاب با حداقل 12 جلسه کلاس مکالمه ارائه می شود. بر حسب سطح زبان آموز و کتاب، این تعداد تا 24 جلسه قابل افزایش است. 

دوره ی نیمه خصوصی:

هر کتاب در 6 ترم ارائه می شود. هر ترم در یک ماه و 8 جلسه برگزار می شود.

درسنامه ی اول هر دوره به صورت رایگان در اختیار شما قرار گرفته است. شما می توانید ویدیوهای آموزشی را مشاهده کرده و تمرینات این درسنامه را انجام دهید و پاسخنامه را دریافت کنید تا با ده فرنگ و روند آموزشی ما آشنا شوید.

حتما و حتما از مشاوره ی قبل از خرید ده فرنگ استفاده کنید. این مشاوره به همراه تعیین سطح به شما کمک می کند دوره ی مناسب خود را انتخاب کنید.

قیمت هر دوره بر اساس تعداد جلسات آن دوره تعریف شده است؛ با وجود فیلم های آموزشی و تمرینات آنلاین، بخش مهمی از یادگیری به صورت خودخوان و بدون نیاز به کلاس انجام می شود. در نتیجه تعداد کلاس های مورد نیاز کاهش می یابد. به علاوه در کلاس خصوصی، با توجه به این که کل زمان کلاس مختص یک نفر است، زبان آموز روند سریعتری نسبت به کلاس گروهی تجربه می کند.
هم چنین کلاس های نیمه خصوصی ما، با حداکثر 4 نفر تشکیل می شود تا زمان مکالمه ی بیشتری به هر فرد اختصاص داده شود. مجموع همه ی این ویژگی ها، دوره های ده فرنگ را مقرون به صرفه می کند.

در هر دوره بعد از اولین جلسه ی آنلاین، زبان آموز می تواند در صورت تمایل درخواست تغییر استاد را بدهد. هم چنین در صورت ناراضی بودن زبان آموز از کل دوره، شهریه به صورت کامل به او بازگشت داده می شود.

برای مطالعه موثر دوره ها، توضیحاتی به صورت ویدیویی در سایت قرار گرفته است که ده فرنگ پیشنهاد می کند همه ی آن ها را با دقت مشاهده کنید. این ویدیوها نحوه ی کار با وبسایت و نکاتی در مورد خودخوانی (self-study) برای شما توضیح داده شده است.

» نحوه ی مطالعه دوره ها